Scroll to top

Energetyczne kolory roku 2021

Słońce wychodzące zza chmur. Kolor kamyków na plaży. Oczekiwanie na lepsze jutro… To nasze inspiracje w GOOD TO BE Home Staging Wrocław w tym roku!

Amerykański producent systemów poligraficznych Pantone od 1999 roku wybiera jeden kolor, który zgodnie z tradycją ma potem królować na salonach przez cały rok. Tym razem Pantone wybrał nie jeden, ale dwa kolory roku, co zdarzyło się do tej pory tylko raz (2016). W 2021 mają rządzić neutralny szary Ultimate Grey wraz z uroczą żółcią o nazwie Illuminating. Można je nazwać kolorowym małżeństwem, które przekazuje siłę i nadzieję. Małżeństwem, które jest trwałe i budujące. Praktyczne i solidne jak skała, ale jednocześnie rozgrzewające i optymistyczne. Połączenie PANTONE Ultimate Grey i PANTONE Illuminating to siła i moc oraz coś pozytywnego. To historia głębszej zadumy z obietnicą czegoś słonecznego i przyjaznego. Jakże nam tego trzeba w tym trudnym czasie… 

 

PANTONE 17-5104 Ultimate Grey i PANTONE 13-0647 Illuminating to dwa niezależne kolory, które udowadniają, że nawet pozornie niepasujące tony, mogą ze sobą współgrać. PANTONE 17-5104 Ultimate Grey to solidna, niezawodna ponadczasowa szarość. Natomiast PANTONE 13-0647 Illuminating to jasny i wesoły żółty – mieniący się energią, rozgrzewający odcień nasycony słońcem. Całość ma dawać nam nadzieję i podtrzymywać na duchu.

 

Chcąc pokonać ciągłą niepewność, ludzie szukają czegoś wzmacniającego, energii i nadziei. Można je znaleźć w świetlistych, jasnych odcieniach, które zaspokajają nasze dążenie do witalności. To jakby słońce wychodzące zza chmur, alegoria nadziei na lepsze jutro. Kolor kamyków na plaży i barwy natury, których wyblakłe tony podkreślają umiejętność przetrwania próby czasu.” (Pantone)

 

Rok 2020 zamknął nas w domach, a nowy rok niewiele w tym zmienia. Jeśli tak pozostanie, to przynajmniej kolory wnętrz sprawią, że te domy staną się przytulniejsze, cieplejsze. Wracają kolory ziemi, ciepłe otulające barwy. Monochromatyczna biel i jednobarwne projekty powoli odchodzą do lamusa, ustępując miejsca wielobarwnym, radośniejszym wnętrzom. To ogromna szansa dla branży nieruchomości. Nowe barwy szybko wprowadzone do realizacji, pozwolą się pięknie wyróżnić. Kto nie zwróci uwagi na soczystą żółć, na tle neutralnej otulającej szarości? Migoczące wesołe kolory wsród nudnej już trochę bieli, z pewnością przyciągną wzrok nabywców. Nasza ostatnia realizacja jest tego doskonałym przykładem.

Zamów Home Staging Wrocław Przygotowujemy nieruchomości do najmu i sprzedaży na terenie Wrocławia i okolic. Zapewnimy Twojej nieruchomości piękną oprawę, wyjątkową prezentację zarówno w internecie, jak i na żywo.

 

 

 

Źródło foto: unsplash, Amanda Vick, Isaac Martin, deVOL, Lina Östling & Matthew Williams

GOOD TO BE HOME STAGING WROCŁAW

 

Related posts