Scroll to top

Co w nieruchomościach po pandemii?

Jak pandemia wpłynęła na wybory i decyzje nieruchomościowe? Specjaliści potwierdzają, że zmieniliśmy parę rzeczy w naszym życiu i te zmiany zostaną z nami na stałe.

Jednym z trendów już w tej chwili decydujących o zakupie lub najmie nieruchomości: BALKON, TARAS lub OGRÓD i w ogóle zieleń żywych roślin w domu.

Często pracujemy z domu. Boimy się kolejnych lockdownów. Dom to często całe nasze życie na tych kilkudziesięciu metrach kwadratowych. Dostęp do zieleni i miejsca odpoczynku na dworze to istotny element wyboru nowego przyjemnego miejsca zamieszkania.

Wniosek: Masz zaraz wynająć mieszkanie lub sprzedać dom? Zainwestuj w przygotowanie pięknego balkonu! Klient pojawi się raz dwa! Home Staging obejmuje również zadbanie o taras czy balkon, bo tam musi być szczególnie przyjemnie i relaksująco. Gdy prace obejmują również ogród, wtedy w języku branżowym nazywamy to Garden Stagingiem.

Zadzwoń. Napisz. Przygotowuję Twoją nieruchomości do najmu lub sprzedaży. Wykonam Home Staging całej nieruchomości.

 

 

 

 

 

#trendy #przewidywania#metamorfoza #przedipo #balkon #balconydesign #balkonwbloku #sezonbalkonowy #balkon #wiosna #spring #springvibes #kwiaty #mójogród #mygarden

 

Related posts