Scroll to top

Czy Home Staging ma sens, jeśli wszystko wynajmuje się na pniu?

Po co robić home staging w mieszkaniu do najmu, skoro obecnie w zasadzie niemal każde takie mieszkanie błyskawicznie znajduje klienta?

Są conajmniej 3 powody – wszystkie sprowadzają się do czasu i pieniędzy. Wystawiając ładnie przygotowane mieszkanie, możesz podnieść cenę i nie będzie powodów do jej obniżania. Czas jest istotny, gdy już wynajmiesz mieszkanie i chcesz zająć się kolejnymi inwestycjami, bez wracania do usterek na poprzednich. Ponadto, mimo wszystko nie każda nieruchomość wynajmuje się tak samo szybko – większe metraże jednak wymagają cierpliwości.

Czyli? Oczywiście, że Home Staging ma sens! Oto co robi Home Staging

  1. USUNIE WADY I USTERKI, KTÓRE ZARAZ MOGĄ WRÓCIĆ W POSTACI REKLAMACJI OD NAJEMCY
  2. PODNIESIE WARTOŚĆ WNĘTRZA W OCZACH KLIENTA, WIĘC MOŻESZ PODWYŻSZYĆ CENĘ (WYŻSZA CENA TO INNY KLIENT)
  3. JEŚLI HS OBEJMIE WYPOSAŻENIE POD KLUCZ, KLIENT CHĘTNIEJ PODPISZE UMOWĘ NA DŁUŻEJ

Jaki jest efekt takich zabiegów? Mieszkania po moim Home Stagingu wynajmują się w kilka dni!

A jak Tobie idzie z inwestycjami do najmu? Nie masz głowy do zajmowania się wszystkim po ostatnią łyżeczkę?

W całym tym procesie możesz na mnie liczyć! Śmiało daj znać, a pomogę Ci przygotować mieszkanie do obrotu na terenie Wrocławia i okolic. Zadzwoń lub napisz do mnie.

#homestagingpolska #homestaging#jakprzygotowaćmieszkanienasprzedaż#jakprzygotowacmieszkaniedowynajmu #homestagerka#homestagerkawroclaw #flipy #flipywroclaw#inwestowaniewnieruchomosci #inwestycjewnieruchomosci#posredniknieruchomosci #wroclaw #wroclawnieruchomosci#nieruchomosciwroclaw #agentnieruchomosci#goodtobehomestaging #homestagingwroclaw #dekorator#dekoratorwrocław

Related posts