Scroll to top

Gotowi do startu? Start!

Nastał dzień, by podzielić się ze światem naszą pasją. Pasją do wnętrz i nieruchomości, ale też pasją do porządku i estetyki. ❤️

Oferując usługę home stagingu, przygotowujemy mieszkania, domy i biura na sprzedaż lub do najmu. Prowadzimy proces w zakresie ustalonym z właścicielem lub inwestorem. Możemy poprzestać na doradztwie, przygotować szczegółowy raport materiałowy, ale najchętniej wykonujemy wszystkie prace pod klucz, przejmując odpowiedzialność za pełny nadzór nad inwestycją. Przy czym inwestycja to czasem zbyt huczne słowo… Całość prac polega na wydobyciu zalet nieruchomości poprzez posprzątanie, depersonalizację oraz takie zaaranżowanie przestrzeni, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Gdy prace z zakresu home stagingu są wykonane, pozostaje już tylko sesja zdjęciowa, publikacja oferty w internecie i niecierpliwe oczekiwanie na klientów. A ci ostatni, jak pokazuje doświadczenie, pojawiają się błyskawicznie. Przecież piękne, odświeżone wnętrza, zapraszające do wprowadzenia się od zaraz, przyciągają jak magnes!

Profesjonalnie wykonany home staging skraca czas poszukiwania kupca lub najemcy nawet o połowę (średnio o 40%). Atrakcyjne wizualnie i odświeżone mieszkanie możesz oferować drożej (statystycznie o około 10-12%, jednak wartość ta może być wyższa, jeśli znacząco podniesiesz standard lokalu).

Zatem witamy i zapraszamy!!

It’s good to be with you 😀

 

 

Related posts