Scroll to top

Długa, Wrocław

Mieszkanie w pięknym, strzeżonym apartamentowcu Odra House, tuż nad rzeką. 50 m2, 2 pokoje i piękny, niemal 14 metrowy balkon, z którego można podziwiać fontannę w patio.

Projekt Długa to dla mnie ogromna przyjemność i pewien sentyment, bo osobiście znam właściciela i to miejsce. Trochę dawnych smaczków nadal okrasza to wnętrze, a wręcz stało się kanwą do finalnej stylizacji. Zamykamy tu pewien etap i wnętrze już w tej chwili ma zapraszać do czegoś nowego, świeżego. To jak wyjść rano na pokrytą rosą trawę… Mam nadzieję, że klienci będą zachwyceni. Ktoś, kto kupi ten apartament, znajdzie w nim przytulny i elegancki dom.

Ten projekt też kilka wyzwań:
- szklany lacobel z motywem trawy w kuchni nad blatem
- ciemnobrązowa stolarka drzwiowa i meble w jadalni, ciemne kafle na podłodze
- zastane w mieszkaniu połączenia złota ze srebrem
- mało doświetlone pomieszczenia.

Zgodnie ze starą, dobrą zasadą home stagingu, by przekuwać wyzwania w atuty - trawa dała początek zielonym liściastym motywom. Stąd zieleń jako kolor wiodący! Dodatkowo na szczęście od lat łączę złoto ze srebrem we wnętrzach - trzeba było to tutaj tylko podkręcić. Wymiana oświetlenia od razu dodała światła w łazience, kuchni oraz przedpokoju. Ciemne brązy można ładnie ograć czarnymi akcentami. I tak kroczek za kroczkiem powstała bardzo smaczna, stylowa układanka w odcieniach zieleni, w połączeniu z beżem, bielą i kapką czerni. Złoto miesza się tu ze srebrem, a akcenty naturalnych bambusów, plecionek i traw sprawiają, że jest naprawdę nietuzinkowo. Aż by się chciało tu zamieszkać.

I o to chodzi!

Task

Home staging for sale

  • Client

    Właściciel nieruchomości na sprzedaż

Share project